Kurumsal Bilgiler

2003 yılında Kayseri’ de faaliyete başlayan Hayat Havlu firması, Kayseri’ li girişimci iş adamları tarafından kurulmuştur. Hayat Havlu 24.000m2 kapalı alanda günlük 9.000kg üretim kapasitesine sahiptir.

Türkiye’ nin en modern makine parkuruna sahip fabrikalarından birine sahip Hayat Havlu, 15’i armür ve 36’sı jakar olmak üzere toplam 51 adet son teknoloji dokuma tezgahına sahiptir. Ayrıştırma, çözgü çekimi, dokuma, boyama, konfeksiyon ve nakış işlemleri tümüyle Hayat Havlu bünyesinde gerçekleşir.

Hayat Havlu’da parça-iplik boyama, jakar, armür, mısır penyesi, mikro modal gibi tüm havlu çeşitleri ustalık ve titizlikle üretilir. Zamanında ve sürekli kaliteyi kendine ilke edinmiş Hayat Havlu’ nun amacı müşterilerinin taleplerini her zaman en iyi şekilde karşılamaktır.

Dış ticarette büyük bir tecrübe ve uzmanlığa sahip olan Hayat Havlu, ABD, İngiltere, Almanya, Fransa ve İsrail gibi yoğun ihracat yaptığı ülkelerde fark edilebilir kalitesi ile tanınır.

Kalite anlayışı, çalışanları ile birlikte kalite ve teknolojimizi sürekli geliştirerek verimliliği arttırmak, kalite, fiyat, miktar ve termin açısından müşterilerin istek ve beklentilerine uygun üretimi sağlamaktadır.

Hayat Havlu olarak yaptığımız her işte her an yüksek kalitenin ve mükemmelin peşindeyiz. Bu nedenle sıfır hatayı esas alarak müşterilerimize ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Dokuma Havlu sektöründe, Müşterilerimize üstün ürünler ve hizmetler sunarak onların rakiplerine karşı avantaj sağlamalarına yardımcı olan, Ürünlerimizi satarak kar edebilen ve tatmin olmuş müşterilerimiz ile bugün ve gelecekte de iyi iyişkilerini koruyan, Evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlayan, Müşterilerini ilk seferde bile etkileyebilen, AR-GE ve yeni teknolojilere önem veren, Samimiyet ve çok çalışma ile iş verimliliğini yakalayabilen, Çalışanları için gönüllü katılıma ve karşılıklı güvene dayalı bir ortam yaratan, Ülkemizin uluslar arası tekstil ticaretini geliştiren, Yasalara, sosyal yaşama ve çevreye saygılı, uluslar arası bir organizasyon oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Bütün dünyada, insanların havlu ve bornoz istek ve ihtiyaçlarını önceden gören ve tatmin eden bir havlu üreticisi olmaktır.

Üstün kalite ve hizmet anlayışı ile bütün müşterilerimizin kurulanırken rahatlamasını ve ayrıcalıklı hissetmesini sağlamaktır.